Nowy rok rozpoczęty

Zajęcia zakończone – czas przygotować projekty dyplomowe
04-08-18
Inspirujące zajęcia produktowe
12-08-18
Wróć

Nowy rok rozpoczęty

   Witamy Państwo serdecznie podczas naszego nowego roku szkolnego, czyli III edycji DeCandia Design Academy ?

   Ostatni czas był dla nas niezwykle intensywny, wzbogacony nowymi wyzwaniami, pracą ku ciągłemu samodoskonaleniu się i co najważniejsze – okresem zmian…
Jak pewnie wielu z Państwa już wie, od niedawna siedziba naszej szkoły przeniosła się do Galerii Wnętrz przy ul. Prószkowskiej 54 w Opolu. ?
Oczywiście, dawną placówkę żegnamy, mając masę pozytywnych wspomnień i odczuć, ponieważ z Dom Expo łączyła nas wspólna pasja do pięknych wnętrz i tak już z całą pewnością pozostanie. Bardzo dziękujemy za to, że mogliśmy współtworzyć z Wami coś niesamowitego!

   Kolejny rok szkolny to wydarzenie, które sprawia, że jesteśmy bardzo podekscytowani oraz zaciekawieni… Jednak i tym razem się nie rozczarowaliśmy!
Do naszych szeregów dołączyło wiele oryginalnych osobowości, a więc możemy w dalszym ciągu liczyć na dawkę dobrego humoru na naszych zajęciach.
Wystartowaliśmy z wiedzą bardzo praktyczną… czyli wykonywaniem pomiarów i rysunków technicznych na ich podstawie.

           

Mamy za sobą również kilka projektów aranżacyjnych, które były nie lada wyzwaniem… oraz szkolenie z CAD Projekt, za które serdecznie dziękujemy.
Dziewczyny miały okazję również nawiązać pierwsze kontakty z naszymi partnerami biznesowymi (Fantazja Studio oraz Marenza)!

           

Wisienką na torcie podczas naszych weekendowych zmagań było zdecydowanie spotkanie z Józefem Chyżym, podczas którego mogłyśmy wyszaleć się artystycznie oraz zainspirować.

         


A w sobotę kolejne wyzwania! 🙂 Nie możemy się doczekać.

Zapraszamy również do śledzenia poczynań DeCandia Design Academy na FACEBOOK’U.