Kurs aranżacji wnętrz

DeCandia Design Academy to Twoja szkoła projektowania wnętrz. Uczymy nie tylko jak projektować wnętrza, ale przede wszystkim jak z sukcesem wykonywać ten zawód.
/ /

DeCandia Design Academy spełnia najwyższe standardy edukacji w zakresie projektowania wnętrz - które może zapewnić uczniom naukę tego, co branża uważa za najistotniejsze podstawy.

Szkoła projektowania wnętrz zachęca do wspólnych projektów, innowacji, krytycznego myślenia, skutecznej komunikacji i etyki zawodowej. Przygotowanie do kariery jest również ważne. Organizacja biura, umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, prezentacja projektu, przygotowanie ofert. Budowanie pewności siebie i wyznaczanie celów - są wbudowane w program nauczania.

Program DeCandia Design Academy, oparty na wieloletnim doświadczeniu zapewnia solidne podstawy do kariery w projektowaniu wnętrz. Studenci DeCandia Design Academy ściśle współpracują z wykładowcami, rówieśnikami i zewnętrznymi profesjonalistami, aby projektować przestrzenie, które uwzględniają zrównoważony rozwój, różnorodność i dobre samopoczucie. Zajęcia obejmują studia nad teorią projektowania, produktami, technologią a także rysunkiem ręcznym, renderowaniem i modelowaniem trójwymiarowym.

Zimowy kurs projektowania wnętrz on-line

To pierwszy kurs on-line w DeCandia Design Academy! Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i pasji do branży, zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności, które są niezbędne w wykonywaniu zawodu projektanta wnętrz.

Czeka na Ciebie:

 • Kompleksowy program szkolenia, obejmujący wszystkie aspekty projektowania wnętrz.
 • Zajęcia w tygodniu - weekendy masz nadal wolne!
 • Możliwość uzyskania dyplomu po zakończeniu szkolenia.
 • Wiedza biznesowa, która pomoże Ci prowadzić własne biuro projektowe.

Zaczynamy już 12 grudnia. Nie zwlekaj! Dołącz do naszych zadowolonych studentów i rozwijaj swoje umiejętności w najlepszej szkole projektowania wnętrz w Polsce.

Stacjonarny kurs projektowania wnętrz

DeCandia Design Academy to stacjonarne kursy projektowania wnętrz odbywające się 7 miastach:

Zajęcia skoncentrowane są wokoło czterech głównych tematów:

 • merytoryka - z zakresu podstawowej wiedzy projektowania wnętrz,
 • produkt - zapoznanie się z materiałami wykończeniowymi, trendy i technologia,
 • biznes - zarządzanie biurem, czasem i finansami,
 • mental - rozwój osobisty, budowanie pewności siebie, wyznaczanie celów

Cały proces edukacyjny zorientowany jest na człowieka, narzędzia i procesy projektowe, z dbałością o dobre samopoczucie uczestników, oferując holistyczne i naukowe podejście do projektowania. Zachęcamy naszych studentów do kreatywnego rozwiązywania problemów, rozumiejąc różne wpływy projektowania i obejmując ostrą świadomość społeczna odpowiedzialność. Skupiamy się na umiejętności wizualizacji i komunikacji, a także dogłębnych metod technicznych.

Studenci DeCandia Design Academy, podczas trwania zajęć mają do dyspozycji program do tworzenia graficznych programów komputerowych CadProjekt. Zaangażowanie oraz wytrwał praca, podczas zajęć pozwala na zapoznanie się z programem i tworzeniem samodzielnych prac projektowych w formacie 3D.

Program kursu aranżacji wnętrz DDA może pochwalić się wykładowcami z dużym doświadczeniem zawodowym,  którzy pomagają spojrzeć na projektowanie przez soczewki społeczne, kulturowe i historyczne. Nasi Studenci uczą się prezentacji, a także biznesowych, prawnych i administracyjnych potrzeb, zdobywając umiejętności efektywnej komunikacji i biegłość techniczną.

DeCandia Design Academy oferuje Zaświadczenie ukończenia kursu oraz zdobycie Dyplomu, który jest zwieńczeniem samodzielnego projektu wnętrzarskiego. Praca nad Dyplomem łączy teorię projektowania z doświadczeniem w świecie rzeczywistym i rygorystycznym przygotowaniem zawodowym.

75% studentów, otrzymało pracę lub zlecenia w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów.

Projektowania wnętrz, kurs DeCandia Design Academy to:

 • około 200 godzin zajęć w systemie wykładów warsztatowych,
 • wiedza merytoryczna z zakresu podstawowej wiedzy projektowania wnętrz,
 • zapraszani goście - wykłady eksperckie z zakresu projektowania i skutecznego prowadzenia biura projektowego,
 • zajęcia produktowe - odwiedzenie specjalistycznych sklepów, nowe technologie, materiałoznawstwo,
 • rozwój osobisty - umiejętność wyznaczania celów, budowanie pewności siebie, autoprezentacja i wiele innych.

Projektowanie wnętrz to stale rozwijająca się dziedzina. Aby dobrze prosperować w takiej branży, istotna jest edukacja wielopłaszczyznowa. Ważne jest zarówno szukanie nowych rozwiązań i kreatywne rozwiązywanie problemów, jak i umiejętności około biznesowe. Napawa nas dumą, możliwość obserwowania jak podczas jednego roku akademickiego, przyczyniamy się do zmiany życia zawodowego naszych studentów, jednocześnie pomagając im w rozwoju osobistym.

Dołącz do nas! Poproś o więcej informacji lub złóż wniosek już dziś, a wyślemy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć ekscytującą podróż z DeCandia Design Academy.

Opinie o naszych kursach

Rok intensywnej pracy kreatywnej, duża dawka wiedzy praktycznej. Niesamowity klimat. Polecam dla tych, którzy działają, bądź chcieliby projektować, aranżować wnętrza. Realizujmy marzenia:)

Anita Stańczak-Sikorska

Jedna z najlepszych szkół designu w Europie polecam serdecznie.

Michał Marciniak

Fantastyczna szkoła designu. Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia. Polecam!

Dorota Machura

SERDECZNIE POLECAM - fantastyczny kurs, oferujący wiele możliwości. Przemiła atmosfera. Praktyczne i kreatywne zajęcia, które pozwalają rozwinąć skrzydła i zacząć przygodę z projektowaniem.

Dorota M

Brałam udział w kursie DeCandia Design i byłam zadowolona. Jeżeli ktoś chce się czegoś nowego nauczyć i poświęcić czas tylko dla siebie i swoich pasji to Pani Ilona w tym pomoże... Ważne by robić to co się kocha.

Marcelina Stempniewicz

Najlepsza szkoła projektowania wnętrz!

Klaudia Rachoń

Ogrom inspiracji i informacji. Udało mi się poznać wielu niesamowitych ludzi, poznać wnętrzarski rynek lokalny. Z utęsknieniem czekałam na kolejne zajęcia. Duży rozwój osobisty i bardzo silna motywacja ze strony Pani Ilonki. Polecam serdecznie.

Iwona Nowak

Dzięki kursowi w Decandia Design Academy rozwinęłam swoje umiejętności i zainteresowania oraz nabyłam bardzo praktyczną wiedzę dotyczącą projektowania wnętrz. Zajęcia były prowadzone przez panią Ilonę w bardzo pozytywnej atmosferze. Całym sercem polecam wszystkim ten kurs, ponieważ oprócz wiedzy projektowej możemy dowiedzieć się również czegoś o sobie i bardzo otworzyć się na świat ! :)

Patrycja Rossiwall

Fantastyczna przygoda! Wyjątkowi uczestnicy! Wspaniali wykładowcy!
Polecam kurs projektowania każdemu, kto potrzebuje zmian w swoim domu i nie tylko :), każdemu kto pragnie rozpocząć przygodę z projektowaniem i jeszcze się zastanawia - warto!

Agnieszka Flis

Polecam szkołę Pani Ilony. Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach i ukończyć szkołe na poziomie bardzo dobrym. Dzięki Pani Ilonie połączyłam szkołę z obecną pracą. Pracuje w swoim ukochanym zawodzie. Polecam!

Marcelina Stempniewicz

Z czystym sumieniem polecam Szkołę DeCandia Design Academy wszystkim zainteresowanym projektowaniem wnętrz. Nauka w DeCandia Design Academy była dla mnie wielką przygodą i spełnieniem marzeń o tym, by spróbować swoich sił jako projektant wnętrz. Idealnie dobrane przedmioty, na których Pani Ilona przekazuje niezbędną wiedzę dotyczącą projektowania i aranżacji, cudowni ludzie oraz fantastyczna atmosfera. Dzięki kursowi zdobyłam wiedzę, która umożliwi mi start w zawodzie projektanta wnętrz. POLECAM!!!

Marta Reczyk

Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs. Duża dawka fachowej wiedzy dotyczącej projektowania wnętrz wsparta znaczną ilością warsztatów i ćwiczeń przygotowujących do zawodu. W trakcie kursu odbyło się wiele ciekawy spotkań z przedstawicielami branż bezpośrednio lub pośrednio współpracujących z Projektantami Wnętrz. Polecam ten kurs zarówno początkującym jak i zaawansowanym Projektantom Wnętrz, Architektom.

Andrzej Marie