Obrona prac dyplomowych i zakończenie roku akademickiego 2023/2024

W czerwcu, w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich odbył się egzamin centralny, kończący rok akademicki DeCandia Design Academy, podczas którego Studenci bronili przed komisją swoich prac dyplomowych. Pod okiem promotorów pracowali nad nimi cały rok, a tego dnia mieli szansę, aby obronić swój projekt i tym samym dołączyć do grona projektantów wnętrz. To było spotkanie pełne emocji.

To był bardzo intensywny, przepiękny dzień, który na pewno zapisze się na długo w naszej pamięci. Powstały projekty wnętrz czekające już tylko na realizację oraz założone zostały pierwsze firmy. Siłą naszej Akademii są relacje międzyludzkie, a to spotkanie było świetną okazją do tego, aby Studenci i Wykładowcy z różnych miast mogli się ze sobą zapoznać.

Jestem ogromnie dumna z tego jak rozwija się DeCandia Design Academy - szkoła projektowania wnętrz, po której możesz zostać projektantem. Gratuluję wszystkim Studentom bardzo wysokiego poziomu przygotowanych projektów i dziękuję wszystkim Wykładowcom za zaangażowanie. To było naprawdę niesamowite zakończenie roku szkolnego.

DeCandia Design Academy nie spoczywa na laurach, tegoroczna edycja 2024/2025, która rozpoczyna się już w październiku, a nad której przygotowaniem obecnie pracujemy, będzie zdecydowanie nieszablonowa, dynamiczna i jeszcze bardziej kreatywna.

Jeśli marzysz o tym, aby zostać projektantem wnętrz. Szukasz opcji rozwoju swojej kariery w sposób umożliwiający Ci zachowanie harmonii pomiędzy życiem rodzinnym i zawodowym zgłoś się do nas: academy@decandia.pl. Studia prowadzimy stacjonarnie w najwiekszych miastach Polski oraz online.

Ilona DeCandia-Kanpik