O nas

DeCandia Design Academy to jedyna taka szkoła projektowania i aranżacji wnętrz w Polsce, tworzona przez praktyków z ogromnym doświadczeniem w branży.
/ /

Jesienią 2016 roku, powstała pierwsza na Opolszczyźnie prywatna szkoła projektowania wnętrz - DeCandia Design Academy.

Założycielem i pomysłodawcą jest ekspert w dziedzinie projektowania wnętrz. Miłośniczka dobrze zdefiniowanej kompozycji która nadaje harmonii projektowanym wnętrzom. Ilona DeCandia Knapik jest mentorem i wykładowcą. Opracowała niestandardowy program nauczania skoncentrowany na czterech blokach tematycznych: merytoryka, produkt, biznes, mental. W DeCandia Design Academy propaguje edukację w zakresie dobrego designu oraz rozwojem osobistym wśród osób w każdym wieku. Ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz i 10 lat prowadzenia biura projektowego. Biuro projektowe Decandia Design realizuje liczne projekty w kraju i za granicą. Zakres projektów obejmuje aranżacje mieszkań, rezydencji, lokali pod inwestycję oraz lokali usługowych.

DeCandia Design Academy to szkoła, która skupia się nie tylko na przekazywaniu wiedzy i ćwiczeniu umiejętności projektowania i aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim przygotowuje do wykonywania zawodu projektanta. Praktyczne podejście do kształcenia przyszłych projektantów wnętrz, powoduje, że kurs różni się od studiów kierunkowych.

DeCandia Design Academy to stacjonarny kurs projektowania wnętrz, który od 2022 roku realizowany jest już w 7 miastach Polski:

W każdym z miast zajęcia prowadzą praktycy z dużym doświadczeniem, architekci wnętrz, projektanci wnętrz, specjaliści z branży designu, sztuki, marketingu i trenerzy biznesu oraz rozwoju osobistego.

Prowadzimy również kurs projektowania wnętrz online.

Ilona DeCandia Knapik jest mentorem i wykładowcą. Opracowała niestandardowy program nauczania skoncentrowany na czterech blokach tematycznych: merytoryka, produkt, biznes, mental. W DeCandia Design Academy propaguje edukację w zakresie dobrego designu oraz rozwojem osobistym wśród osób w każdym wieku.

Autorski program szkoły DeCandia Design Academy, który rozwija pasję projektowania wnętrz, został wyróżniony w 2021 w konkursie Opolska Nagroda Jakości.

Wykładowcy akademii

Opinie o naszych kursach

Rok intensywnej pracy kreatywnej, duża dawka wiedzy praktycznej. Niesamowity klimat. Polecam dla tych, którzy działają, bądź chcieliby projektować, aranżować wnętrza. Realizujmy marzenia:)

Anita Stańczak-Sikorska

Jedna z najlepszych szkół designu w Europie polecam serdecznie.

Michał Marciniak

Fantastyczna szkoła designu. Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia. Polecam!

Dorota Machura

SERDECZNIE POLECAM - fantastyczny kurs, oferujący wiele możliwości. Przemiła atmosfera. Praktyczne i kreatywne zajęcia, które pozwalają rozwinąć skrzydła i zacząć przygodę z projektowaniem.

Dorota M

Brałam udział w kursie DeCandia Design i byłam zadowolona. Jeżeli ktoś chce się czegoś nowego nauczyć i poświęcić czas tylko dla siebie i swoich pasji to Pani Ilona w tym pomoże... Ważne by robić to co się kocha.

Marcelina Stempniewicz

Najlepsza szkoła projektowania wnętrz!

Klaudia Rachoń

Ogrom inspiracji i informacji. Udało mi się poznać wielu niesamowitych ludzi, poznać wnętrzarski rynek lokalny. Z utęsknieniem czekałam na kolejne zajęcia. Duży rozwój osobisty i bardzo silna motywacja ze strony Pani Ilonki. Polecam serdecznie.

Iwona Nowak

Dzięki kursowi w Decandia Design Academy rozwinęłam swoje umiejętności i zainteresowania oraz nabyłam bardzo praktyczną wiedzę dotyczącą projektowania wnętrz. Zajęcia były prowadzone przez panią Ilonę w bardzo pozytywnej atmosferze. Całym sercem polecam wszystkim ten kurs, ponieważ oprócz wiedzy projektowej możemy dowiedzieć się również czegoś o sobie i bardzo otworzyć się na świat ! :)

Patrycja Rossiwall

Fantastyczna przygoda! Wyjątkowi uczestnicy! Wspaniali wykładowcy!
Polecam kurs projektowania każdemu, kto potrzebuje zmian w swoim domu i nie tylko :), każdemu kto pragnie rozpocząć przygodę z projektowaniem i jeszcze się zastanawia - warto!

Agnieszka Flis

Polecam szkołę Pani Ilony. Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach i ukończyć szkołe na poziomie bardzo dobrym. Dzięki Pani Ilonie połączyłam szkołę z obecną pracą. Pracuje w swoim ukochanym zawodzie. Polecam!

Marcelina Stempniewicz

Z czystym sumieniem polecam Szkołę DeCandia Design Academy wszystkim zainteresowanym projektowaniem wnętrz. Nauka w DeCandia Design Academy była dla mnie wielką przygodą i spełnieniem marzeń o tym, by spróbować swoich sił jako projektant wnętrz. Idealnie dobrane przedmioty, na których Pani Ilona przekazuje niezbędną wiedzę dotyczącą projektowania i aranżacji, cudowni ludzie oraz fantastyczna atmosfera. Dzięki kursowi zdobyłam wiedzę, która umożliwi mi start w zawodzie projektanta wnętrz. POLECAM!!!

Marta Reczyk

Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs. Duża dawka fachowej wiedzy dotyczącej projektowania wnętrz wsparta znaczną ilością warsztatów i ćwiczeń przygotowujących do zawodu. W trakcie kursu odbyło się wiele ciekawy spotkań z przedstawicielami branż bezpośrednio lub pośrednio współpracujących z Projektantami Wnętrz. Polecam ten kurs zarówno początkującym jak i zaawansowanym Projektantom Wnętrz, Architektom.

Andrzej Marie