O nas

Ilona DeCandia-Knapik

Projektantka wnętrz i założycielka Decandia Design Academy.

Właścicielka DeCandia Design Boutique oraz biura projektowego DeCandia Design, miejsc, które powstały z pasji do designu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na południu Włoch, co pozostawiło wpływ na jej całą późniejszą twórczość. Swoimi projektami podkreśla znaczenie dobrej kompozycji i dobrego designu.

Zespół projektowy DeCandia Design tworzy wnętrza w nieskrępowanym, ale w wyrafinowanym stylu. Projekty domów i przestrzeni komercyjnych, są wizualnymi historiami ludzi tam przebywającymi. Projekt DCD wyróżniają się odważnymi zestawieniami detalami, odważnymi kolorami i dobrze zdefiniowaną kompozycją która nadaje harmonii projektowanym wnętrzom.

Ilona DeCandia Knapik w swojej pracy bazuje na doświadczeniu zdobytym w trakcie kształcenia, podróży oraz licznych zrealizowanych zleceń. Projektowanie wnętrz to pasja, która wypełnia każdy dzień jej życia.

Jest przekonana, że każda przestrzeń daje nieograniczone możliwości aranżacji, stąd do każdej z nich podchodzi z dużym entuzjazmem. Nie zapomina jednak o tym, że kluczem do idealnego wnętrza jest porozumienie i współpraca pomiędzy designerem, klientem i daną przestrzenią. Tę wiedzę przekazuje m.in. podczas zajęć w szkole projektowania wnętrz DeCandia Design Academy.

Wykładowcy akademii